Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 loziska na klice a sportovni filtr

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
marty
Anonymní




loziska na klice a sportovni filtr Empty
PříspěvekPředmět: loziska na klice a sportovni filtr   loziska na klice a sportovni filtr Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 3:31 pm

Very Happy zdravim vas mitari bounce
chtel ybch se zeptat zkousel jste dat nekdo na mito sportovni vzduchovej filtr?jede to s tim nebo se to nak dusi? Rolling Eyes dale bych se chtel zeptat mam mito z roku 1991 ale udelal sjem tenhle rok kopletni generalku mtorky od sroubku ted delam motr pres zimu je tam kit 160 a na klikonce jsou loziska SKF prisel sjem do obchodu a oni stoji jedno 450 kc tady u nas ta pani mi rekla v obchode za ma ty stejne loziska akorat slovenske znacky za 85 jedno jsou to taky vysokootackove loziska toci 15 000 tisic otacek tak sjem si rekl ze je koupim na zkousku ,ale docela mam strach aby to ty loziska vydrzely a neudelaly mi z motoru kulnicku na drivi Very Happy affraid mate tedy nekdo zkusenosti se slovenskymi lozisky ?hlavne na klice?myslite ze to bude dobry nebo ze ne? ja si myslim ze ty loziska vydrzi ze se nerozypou nebo tak ale vydzi asi podstatne min kilomentru nez od SKF jjinak ty me loziska jsou normalne znackovy akorat ze on slovenske formy jako naky neznackovy loziska to nejsou to bych tam nedal predem diky za odpoved mejte se ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

loziska na klice a sportovni filtr Empty
PříspěvekPředmět: Re: loziska na klice a sportovni filtr   loziska na klice a sportovni filtr Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 12:43 pm

no zkusenosti nemam =) ale radsi bych dal par stovek navic za osvedceny nez usetrit ted par stovek a pak az se jedno vysype delat celej motor =) cheers
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

loziska na klice a sportovni filtr Empty
PříspěvekPředmět: Re: loziska na klice a sportovni filtr   loziska na klice a sportovni filtr Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:16 am

Koukám stěma fitrama to prostě nikomu nevisvětlím... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

loziska na klice a sportovni filtr Empty
PříspěvekPředmět: člověk je neponučitelnej :D   loziska na klice a sportovni filtr Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 2:14 pm

když má dost peněz Very Happy aby dal za 15 tisic novej pist tak proč ne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
motoboy
Anonymní




loziska na klice a sportovni filtr Empty
PříspěvekPředmět: Re: loziska na klice a sportovni filtr   loziska na klice a sportovni filtr Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:03 am

proc by se to melo se sportovnim vzduchovym filtrem dusit??? prave ze spis.. naopak... ti vzduchovy filtr.. trosku zvysi vykon motoru tim.. ze nasaje vic vzduchu jak normalni filtr.. ! ja sam si ted chci na motorku nejaky ten sport. filtr davam a myslim si ze je to docela dobra vec. no ale uvidime Smile tak nic.. mejte se..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





loziska na klice a sportovni filtr Empty
PříspěvekPředmět: Re: loziska na klice a sportovni filtr   loziska na klice a sportovni filtr Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
loziska na klice a sportovni filtr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» loziska v motoru
» TUNING CAGIVY MITO
» Filtr
» vzduch. filtr Supercity 125

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Vylepšení motorky-
Přejdi na: