Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 TUNING CAGIVY MITO

Goto down 
+4
trikpa
tommy46
Quik
Admin
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 2:13 am

VEŠKERÉ VYLEPŠENÍ A DROBNOSTI Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: tuning   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 2:21 am

takže začnu co jsem zatím vylepšil na svém Mitu :
Miniblinkry - ty jsem koupil za 799,- za pár v bikerscrown.cz, ale ty myslím není problém sehnat všude jinde Smile
černý plexy - plexy dováží ERMAX - www.ermax.cz a vyšlo mě myslím na 1800,- + 350,- za zlatý šroubky
červená racingová nádobka na brzdovou kapalinu - tu jsem koupil za 1799,- v motomanu v brně
zlatý šroubky do kapoty - ty sem koupil taky v motomanu v Brně za 450,-
červený Gripy HARRIS racing ++ - opět v motomanu Smile
Laděný výfuk - já mám ultralehkej racingovej celokarbonovej od Giannelli, jinak na netu od nich je výfuk za 11tis jinak dováží výfuk i Arrow
zlatej racingovej řetěz - ten mám od MOTOROBERT i servisem a vyšlo to na 2tis...
dále mám na motorce závažíčka do špičky čepičky na ventilky a spoustu dalších drobností, ale to není zase tak duležité
POTĚŠILO BY MĚ, KDYBY SE SEM PSALO I NĚCO O TUNINGU MOTORU
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeMon Dec 11, 2006 1:05 pm

To chceš jako říct že máš celý svod z karbonu?! To je trošičku kravina né?
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeMon Dec 11, 2006 1:06 pm

Myslím že je důležitější úprava po motorové stránce než vzhledové.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: tuning   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 9:56 am

no svod samosdřejmě ne, myslí se Tím celokarbonová koncovka. to sem ještě neviděl karbonovej svod Smile jinak tedka už zpívá na Toxyho moto, musel sem to z finančních duvodů prodat.
Jako osobně zastávám taky tuning v motoru... Když už sme u toho Mito podle mého by mělo mít plastovou výplň na ložskách ne ty zkurvený železný výplně který se rvali na mita od r.v. 2000 a víš, to udělali uplnopu pičovinu..hnedka se tu u mího mita měnilo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 11:04 am

No já už myslel. No o koncovce jsem e bavil s chlápkem co na tom závodí a každej nechává origoš koncovku a mění se jenom svod.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 79
Age : 34
Registration date : 05. 11. 06

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 11:56 am

Pánové jediný zásadnější vylepšení motoru vidim kit polinii 160ccm,ale riskovat to nebudu.myslim že je to pro motor celkem záhul.Samo pak je ještě pár metod o kterejch určo víte jako např. leštění kanálků.....ale to nemyslim si že to zase až tak dá
Návrat nahoru Goto down
https://cagiva.forumczech.com
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 12:39 pm

Kit 160ccm je k ničemu. Jedinej rozdíl je že to táhne o trochu líp od spoda a že se to špatně dolaďuje. Ale jinak to jede úplně stejně.
Návrat nahoru Goto down
Lopac
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 11:38 am

Teda musim napomenout, že kit poliny 160 má cenu, měl sem ho na Cagiva Planet a podle toho jaký to mělo zrychlení a zátah, tak to na Mitu vůbec nepocítíš.Až se natom nikdy svezeš tak pochopíš, maximálka byla sice podobná jako mam u Mita, ale to je tak všechno.Ale zase sem dělal tříkrát motor za sezónu.Takže se to vyplatí jenom tomu kdo si to může dovolit, ale já stejně prodal, protože sem chtěl zkusit Mito.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 1:01 pm

Lopac napsal:
Teda musim napomenout, že kit poliny 160 má cenu, měl sem ho na Cagiva Planet a podle toho jaký to mělo zrychlení a zátah, tak to na Mitu vůbec nepocítíš.Až se natom nikdy svezeš tak pochopíš, maximálka byla sice podobná jako mam u Mita, ale to je tak všechno.Ale zase sem dělal tříkrát motor za sezónu.Takže se to vyplatí jenom tomu kdo si to může dovolit, ale já stejně prodal, protože sem chtěl zkusit Mito.


To je právě ono. Budeš mít o něco větší zátah a zrychlení ale výdrž motoru mluví za vše. Nebyla by lepší úpryva kterou ten motor vydrží?
Návrat nahoru Goto down
ToxyRide
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Dec 19, 2006 4:13 am

Tak jsem viděl že i Zikkin se pochlubil tak zde taky mohu něco napsat!
Tak moje motorka dostáva z cela nový vzhled. Já jsme zastánce motorového tuningu ale vzhledový ten je taky velice dob
Rukojetě Harris racing ++ žluté
Zlaté závažíčka ProGrip kulaté
Zlaté čepičky v podobě pístu
Kouřový plexištít Ermax
Blinkry do kapot
Racingový výfukový systém Gianelli
Odlehčená baterie "Bull"
Nové irid. pružiny na výfuk
A podle mého názoru nej. svíčka na mito NGK - BR9EG
Polepy dle vlastního návrhu
Nový lak
Tak to je asi vše co už si vzpomenu. S Miťáskem jsem spokojenej...alespon má můj brouček kamarádku viď Zikkine. Nejrychlejší mašinky od nás. Taková ta naše domácí láska Smile cheers
Návrat nahoru Goto down
lopac
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 8:36 am

Tak já se sice pořád rozhoduju, jestli prodam nebo ještě sezónu necham,ale jestli necham tak chystam:závažíčka-ty už mam doma karbonový do špičky,uvažuju o rámu do černa zároveň s ráfkama,pak přijdou blinkry do kapot jako má mucaca a dozadu miniblinkry.A ještě pár drobností.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 79
Age : 34
Registration date : 05. 11. 06

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeWed Jan 03, 2007 12:03 pm

No tak ikdyž je mý Mito po předchozím majitely celkem profláklý tak jen tak zběžně se tu zmíním. Wink Takže černé plexi Ermax,vzadu menší karbonový blinkry,vpředu karbon miniblinkry.Píst Wiseco(píšu to správně?),ojniční sada Hot rods no samozřejmě přední okousaný kotouč a gripy Harris.To je snad vše.Každopádně ale chci odkoupit z5 racingový výfuk. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://cagiva.forumczech.com
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 5:14 am

Výfuk asi neodkoupíš Very Happy leda že by jsi pak koupil celou mou motorku Smile))) nebo odkoupil a dal mi ten svůj zadara Very Happy:D rendeer
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 79
Age : 34
Registration date : 05. 11. 06

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 5:59 am

ToxyRider napsal:
Výfuk asi neodkoupíš Very Happy leda že by jsi pak koupil celou mou motorku Smile))) nebo odkoupil a dal mi ten svůj zadara Very Happy:D rendeer
no něják se pak dohodneme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://cagiva.forumczech.com
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeWed Feb 07, 2007 1:34 am

No možný to je Smile možný je všechno afro
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 79
Age : 34
Registration date : 05. 11. 06

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeWed Feb 07, 2007 3:05 am

ToxyRider napsal:
No možný to je Smile možný je všechno afro
no já ho prostě chcu... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://cagiva.forumczech.com
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Tuning Cagivy Mito   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 2:00 pm


Zdar
Chtěl jsem se zeptat máte někdo zkušenosti se sportovním filtrem ?? Docela o něm uvažuji ale známý co mi seřizuje motorku mi to nedoporučuje ... A taky nevíte jak moc se upravuje ta klapka co je mezi karbecem a válcem ??

Návrat nahoru Goto down
šimiC
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: filtr   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 11:39 pm

filtr - jako ten kónus ti bude k ničemu akorát to všechno rozhodí a nedoladíš to ten airbox tam asi k něčemu bude ne,
je ale spousta možností jak ho upravit

klapky neupravíš.. kup karbonové
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 12:19 pm

Ty jsi ten filtr nějak upravoval ?? Jak ??? Já myslel že jsi mi tenkrát psal že jsi tu klapku taky nějak upravoval ... Nějak ji odlehčil nebo tak nějak ..
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 12:05 pm

ja mam Raptora 125 a upravy mam jnm spis na vzhled motor mam otevreny ale to pocitam ze mate vsichni Wink Wink Wink a jinak mam kryt retezu z ocely s napisem cagiva pak diodové miniblinkry a planuju srcatka v karbonu reflexni pasky na kola ,vyfuk sportovni , kotouce vykousany a zadni led panel v cire barve Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
tommy46

tommy46


Poeet p?íspivku : 26
Age : 34
Registration date : 03. 04. 08

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:01 am

tak chlapy...jak tam nekdo psal že se na zavodek jezdí z origoš koncovkou no nevim kde to slysel tem ocas s prominutím mi po zavodech z mitama jezdíme jedine s karbonovou koncovkou ladenou i se svodem prímo od cagivy!!!dala jsem chtel tady napsat o kytu160jak tu jiz nikdo zmínil....chlapy nema to vubec cenu kurvy se to hodne a kouše je na tom opravdu cítit vetší zatah tot vse ale maximalku ma mensí nez na mitu ktere když mas poladene jede kolem 200km/h.........když už tak ky 99!!!špičkovej kyt
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 79
Age : 34
Registration date : 05. 11. 06

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 1:49 pm

Tak moment ty závody jezdíte s laděnou, nebo racingovou koncovkou?(s klasikou je jasný, že se to jezdit nedá)
Návrat nahoru Goto down
https://cagiva.forumczech.com
tommy46

tommy46


Poeet p?íspivku : 26
Age : 34
Registration date : 03. 04. 08

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:40 pm

jezdim s prímo ladenou kitovou koncovkou co se prodava se svodem jak muzes vydet na fotu u me v profilu
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 79
Age : 34
Registration date : 05. 11. 06

TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 2:04 am

Kolik za ní na Cagivě chtěli?
Návrat nahoru Goto down
https://cagiva.forumczech.com
Sponsored content





TUNING CAGIVY MITO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TUNING CAGIVY MITO   TUNING CAGIVY MITO Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TUNING CAGIVY MITO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» CDI - Mito
» Mito v tp 17,5
» Cagiva Mito 125 ev
» Cagiva Mito 91-96

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Vylepšení motorky-
Přejdi na: