Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 gufero pod zapalovanim a cestovani

Goto down 
AutorZpráva
marty
Anonymní




gufero pod zapalovanim a cestovani Empty
PříspěvekPředmět: gufero pod zapalovanim a cestovani   gufero pod zapalovanim a cestovani Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 5:14 pm

zdravim
mam dalsi problem dnes sjem rozdelal u mita motor no a kdyz sundavam zapalovani tak je tam gufero ktere kryje lozisko u kliky , onsem pod zapalovanim je krouzek ktery je zasunuty do gufera ten to krouzek je na klikonce a toci se v gufero chci se zeptat mateho tam take? nidky sjem to nevidel aby tam byl takovejhcle emzi krouzek mezi klikovkou a guferem je to zelezny krouzek jelikoz mi ten krouzek propoustel benzim musel jsem ho dat prc a koupil jsem gugero s mensi dirou tak aby tam nemusel byt ten zelezny krouzek mezi klikou a guferem chci se zeptat jestli ho tma mate ten krouzek nebo jestli to bylo o meho mita nakej vymsl predchoziho majitele jelikzo nesehnal originalni gufero ? pig Rolling Eyes jeste se zeptam mate nekdo zkusenosti s delsimi vylety na mito treba vydrzi mito jet cely den nekam na vylet je to spolehlivy stroj mtorku jsem koupil pred nedavnem tak ji teprv davam dohromady a chtel bych na ni jezdit delsi trasy a envim jak jsou na tom mitaq ze spolehlivosti mam mito z roku 1991 ale cele jsou ho opravil koupil sjem ho za 18000 tisic a oprava me vysla na dalsich 20 000 predchozi majitel mi toho dost zatajil ...ale o tom nekdy jindy abych tu nezdrzoval...kdyztak mi odepiste motorkari zkusenosti jinych s timto strojem se vzdycky hodi diky a mejte se Very Happy
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

gufero pod zapalovanim a cestovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: gufero pod zapalovanim a cestovani   gufero pod zapalovanim a cestovani Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 2:31 pm

Ahoj stim guferatkem ti neporadim na to jsem vazne nekoukal ale jak tu pises jestli to vydrzi jezdit dalku tak by nemel byt problem jestli mas motor ok ja jezdil kazdy den skoro kdyz bylo teplo a denne i 400 km a uplne bez problemu myslim ze mita jsou vetsi drzaky nez aprilie RS
Návrat nahoru Goto down
 
gufero pod zapalovanim a cestovani
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Vylepšení motorky-
Přejdi na: