Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 provozni teplota mito

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
marty
Anonymní




provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 2:23 am

Zdravim tak uz jsem tu zas a chtel bych se zeptat kolik je provozni teplota u mita ?za jizdy? mam takovej problem mito mi ukazuje kdyz jedu jen kolem 40 az 50 stupnu a zda se mi ze je to docela malo myslite ze je to normalni nebo je nekde problem kdyztak vcem ?predem diky za odpoved Smile
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: Re: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 6:39 am

Zdravím te uz mam druhou mitovku a obe mi ukazuji kolem 60 stupnu 40 je minimum to je studena 50 nato se zahriva zhruba na volnobeh a 60 je takova optymalka aspom u me uz druha mitovka ukazuje stejne kolem 60 mozna 65 nejak tak mezi zkus lepe nasadit to cidlo jestli spatne nedotyka ale zda se mi jako blbost aby se ti spatne zahrival motor Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
marty
Anonymní




provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: Re: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:48 pm

jasny dik za rada ale ja koupil cidlo novy takze pochybuju ze by to bylo tim spis mam podezreni na budik jednou sjem motor prehral proto to novy cidlo tamto pred tim odeslo jak se motr prehral mel nakejch 120 stupnu vytekla mi voda z chaldice za jizdy ...byla v nem dira ...tak si myslim jeslti ten budik nezlobi a neukazuje spatne ...ale jinak dik ze si mi naspsal ty teploty
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: Re: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 7:04 am

No jeste jsem je vcera ty tewploty testoval a jak jsem psal 60-65 stupnu stala teplota za jizdy a jinak nevim ale s tou teplotou 120 stupnu jsme meli uz skusenost na sraze s clenem Jenda kde to pridrel a potom se mu to uz pokazde prehrivalo co vím davali jsme sprinty a nejako to nezmakl motor tak moc neblbnout (zkusenost) Sad
Návrat nahoru Goto down
Cobra




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 26. 01. 08

provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: Re: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 1:12 pm

No ja mam v tohle období taky tech 40-50 stupňů zajízdy když bylo v lete hodne vedro tam max 60-65....
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: Re: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 12:38 pm

hle v manualu je 55°C .. jako provozni teplota =) u racingu je to myslim 60 °C .. bych se musel kouknout do manualu ... jiank kdyz sem to zadrel tak mi to ukazovalo taky asi 100°C Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





provozni teplota mito Empty
PříspěvekPředmět: Re: provozni teplota mito   provozni teplota mito Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
provozni teplota mito
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» CDI - Mito
» Mito v tp 17,5
» Cagiva Mito 125 ev
» Cagiva mito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Vylepšení motorky-
Přejdi na: