Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vyskakování neutrálu a dobíjení

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
O´Neill




Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 02. 03. 08

Vyskakování neutrálu a dobíjení Empty
PříspěvekPředmět: Vyskakování neutrálu a dobíjení   Vyskakování neutrálu a dobíjení Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 9:27 am

Zdravím vás,
opět mám na supercity problém.Když třeba zastavím na křižovatce a z dvojky podřadím na neutrál tak se mi rožne kontrolka, ale když pustím spojku tak mi tam z ničeho nic skočí rychlost, stejně tak někdy i při startování a ještě jeden problém.
Nedobíjí se mi baterka, vyměnil jsem celé zapalování, ale dráty co jdou do regulátoru (2žluté) ukazujů nekonečně velký odpor, ale dobíjecí cívky odpor měli když jsem je tam daval, takže jsou v pořádku a to minulé zapalování jsem tím pádem měnil zbytečně.Taky mně napadlo že ty dva dráty mohou být spálené, ale to je dost nepravděpodobné, ne, opravdu nevim co si mám myslet.Nemohl by mi někdo poradit?V obou věcech DÍk
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

Vyskakování neutrálu a dobíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyskakování neutrálu a dobíjení   Vyskakování neutrálu a dobíjení Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:24 am

Zdravím... Hele docela by mi pomohlo kdyby si napsal kolik mají odpor civky (musi mit všechny stejný ale to viš viď) a kolik to ma s kabelama....a taky maš tám myslim tři civky tak by tam měli do dobíjeciho reláka jdít 3 kabeli...Pokud tyto kabeli maji taky stejný odpor je problém jako vždy v tom to relé -draha zaležitost Sad dokonece si myslím že by tam tech kabelu mělo být vic (oranžový,4žlutý,1modrej.) Když tak napiš co a jak si měřil... bounce
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

Vyskakování neutrálu a dobíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyskakování neutrálu a dobíjení   Vyskakování neutrálu a dobíjení Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 8:42 am

S tím řazením neporadím protože to samé mam ja ale chce to spis sikovnost a cit v noze a vzdycky to jde hodit neutral taky se mi rozsviti neutral ale je falesnej nedocvakne jestli nemame privohli vydlicky Laughing ale jinak nevím jinak s rychlostma nemam problemy upa krasne razeni az na ten neutral
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

Vyskakování neutrálu a dobíjení Empty
PříspěvekPředmět: řazení ...   Vyskakování neutrálu a dobíjení Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 1:30 pm

hele kždá ta převodovka už něco pamatuje t ymáš taky učitě 7 kvalt že jo ? já sem měl stejnej problém ale u všech kvaltů že sem řeba jel z křižovatky a řadil sem 1,2,3 a 3 mi vypadla .. ale bylo toto že sem neměl segrovku jak je ten valeček s těma jehlama a za to tahají vydličky .. tak že jestli ti to tohle dělá tak jak už tu psal biagii tak to můžou bejt ohnuty ty vydličky a nebo nevím nějaka iná věc to opravdu nevím.
A co se tíče kontrolky na neutral tomu mov nevěřím .. vsadím 2 a někdy mi třeba a svítil a pak zhasnul ... tak že jako moc bych tomu nevěříl nooo Smile tak hoodně štěstí ..
Manas Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyskakování neutrálu a dobíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyskakování neutrálu a dobíjení   Vyskakování neutrálu a dobíjení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyskakování neutrálu a dobíjení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Problémy-
Přejdi na: