Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 mate nekdo skusenost s přímím filtrem???

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
brix
Anonymní




mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 4:36 am

zajimalo by me esi ste uz nekdo skouseli namontovat na mito primej vzduchovej filtr (ne air-box)
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:33 am

No...ono to neni (jak pro koho) jednoduchá zaležitost... Když namontuješ přími filtr bez air-boxu tak se ti za 1. zviší hlučnost motoru
2.razatně ochudíš směs
A však když k tomu doladíš karburator což je zvětšení trysek...není to zrovna jednoduché a domacím ladičum bez skušebny nedoporučuji doma na koleně vystružovat trysky...Takže pod jednoduchým slovem přími filtr se zkrýva vlastně to nejtěší co u 2 t mužeš udělat aby ti motor maximalně šlapal... kdyby si chtěl vědět vic...tak napišu mužu se tu trochu vic rozepsat ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 8:46 am

No myslim ze by to bylo docerla zbytecny ale jako s tim karbcem kdyz se vnem nevyznas tak nedelat ale jinak nic slozityho to není akorat by jsi tam mel diru jak doprdele bez boxu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 8:09 am

Copak o díru nejde to je to poslední ale prostě extremě ochudíš směs motoru..protože přivedeš víc vzduchu než je v hodný směšovací poměr...tady nejde oto ten filtr tam přidělat to naučím cvičenou opici za den ale doladit karburator aby sme se přibližily idealnímu stechiometrickýmu poměru ktery je 1kg benzinu 14.8kg vzduchu takže je to složite a bez vykonovky je to dost složite ladit ale jelikož ji mam tak to jde..... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 10:10 am

miťas v tom s tebou určitě souhlasí zrovna sem z toho dneska psal písemku poměr 1:14,7 je naprosto správě .. ale jak ho zístíš .. Very Happy doma asi jen tak ne tak že o tom bych moc nemluvil .. to je jedno no hele zkoušel sem vyndat ten filtr na sání a malem sem ohluchl ... ale řpešlo mi to že to teda víc jelo .. muže to bejt podmíněné tím hlukem .. no nevím no ale přišlo mi to tak ... ale pak by stačli malo a ten motor stojí hned bordel je svině Very Happy tak sem ho tam urychleně vrátil z5 ... a myslím si že by se dali sehnat trisky .. hele ted mě napadlo že já mám doma trisky z jeneho karbce a taky to je delorto .. no jo musím s emrknou ta zkuset to do toho tam jeslti to tam nááhodou nepůjde ... Smile by byl mazec
bych pak zkusil přetriskovat karbec Very Happy určitě bych nachodil a zchořelo by mi to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 6:55 am

Jo jasný to doma neladiš ten stechiometrickej poměr ale jen sem chtěl přiblížit kluku oco vlastně jde...vždycky jde oto co nejvic nasat co nejvic stlačit a to v danem poměru...přivedeš vic vzduchu musiš tim padem i benzinu a naopak...
Návrat nahoru Goto down
Jedine_s
Anonymní




mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 12:14 pm

To je to tak složitý si sehnat lambda sondu s vyhříváním a zapojit na ní ručičkový voltmetr?? A pak následně si udělat výkonovou brzdu pro lepší zkoušení? Chlapi myslete trochu Laughing
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 5:01 am

Proč zrovna vyhřívanou a kam bych ji strčil do prdele Very Happy to ja bych radši dal tu nevyhřívanou...a přes měřak toho hodně zjistím lol!
Návrat nahoru Goto down
Jedine_m
Anonymní




mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 2:09 pm

Proč zrovna vyhřívanou ti snad nemusí vysvětlovat Laughing Výš jak jsi dával tu hadici od vysavače na mito, tak do ní do strčíš.

No jasně před ten ručičkový voltmetr musíš dát ještě kondík, ale to jsem bral jako samozřejmost. A jak to z toho zjistíš jaká je směs ti taky snad taky nemusím vysvětlovat, pokud si dobře pamatuji tak to Ivan říkal a jestli ne tak jsem ti to už dříve říkal já.

Kdyby jsi mito neměl rozdělaný tak ti můžu změřit výkon, ať víš na čem jsi.

To je každej týden jiná a už z toho blbneš.
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 3:52 am

čím vědší odpor tím chudší směs cheers
Návrat nahoru Goto down
mito_nud
Anonymní




mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 5:40 am

To je u odporový, ale lepší by byla napěťová, tam je napětí 1V 1/14.8

Tu jsou samý mechanici vod Forda jak tak koukám study study a zkušenosti žádný Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: mate nekdo skusenost s přímím filtrem???   mate nekdo skusenost s přímím filtrem??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
mate nekdo skusenost s přímím filtrem???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nemate nekdo zadni sedlo?
» cau hele chlapi shanim zadni sedlo nemate nekdo na prodej? :

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Vylepšení motorky-
Přejdi na: