Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Cagiva Freccia C9/88

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Stefan61




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 14. 09. 08

Cagiva Freccia C9/88 Empty
PříspěvekPředmět: Cagiva Freccia C9/88   Cagiva Freccia C9/88 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:10 am

Zdravím
Nevíte náhodou či táhle Freccia C9/88 jako má ovládanou príveru Já veru to
nechápu ted má muj syn tohle mašinu ale žádné mechanické či elektrické
ovládání privery nemám nad 6500 otáček tahá jak divý ale pod týhle otáček jse mi zdá ako by nemnel ten správnej dych. Všude čtu že C10 i 12 mají príveru nejako
ovládaný ale jak na C9 to ale nevím.
Prosím rady abych v prípade mohl vrárit moto
Stefan
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

Cagiva Freccia C9/88 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cagiva Freccia C9/88   Cagiva Freccia C9/88 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:21 am

no ja mel stare mito a to melo priveru jenom na tahle lanka tam zadne elektronicke servno nebylo byl to rok 90 a taky zabiralo az na 7500 pak to jelo a to je ale spravne kdyz se otevre privera a myslim ze frecie taky pojede dobre jestli zacne tahat na 6500 nebo 7500 nevím tak je to spravne ale aby to tahlo hned od spodnich otacek tak to nevím jak udelat ale tak jak to popisujete by to melo byt spravne
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

Cagiva Freccia C9/88 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cagiva Freccia C9/88   Cagiva Freccia C9/88 Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 8:28 am

zdravim .. hele podle mě snad každá cagiva má přívěru ... jako 125ccm no jako je to jen muj nazor takho neber jako važnost .. Very Happy nebo tak .. jinak existují podtlakové přívěry a nebo muže byt mechanická ovladana od kliky ... taky sem to už zažil .. jiank podívej se na klapky a když budou odštíplé rohy nebo jaké koliv poškození tak určitě dej nové a moooc dobře z vlastní zkušenosti doporučují karbonové... jsou draší alee vyplatí se to... motor táhne od spoda .. jako kdyby si krouťak posunul dolů, motor sice netčí tolik co točil ale .. alspon to vydrží a o hooorozně moc to jede víc ze spoda co to jelo tak to já vím u své motorky ... flower
Návrat nahoru Goto down
Stefan61




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 14. 09. 08

Cagiva Freccia C9/88 Empty
PříspěvekPředmět: Freccia C9/88   Cagiva Freccia C9/88 Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 4:06 pm

No tak ted malinko jsem podíval na motor a zdá se mi že má asi podtlakovou
príveru,žádné lanká žádné elektronika proste tam kde má být privera tak
dekel + dva pripevnovací imbusáky + uprostred srouba na 10-ku klíč.
Potrebují ale sehnat O - kroužky na tesnení motoru nebo pod retezovým kolečkem
prosaká olej z prevodovky no ale tenhle motor dost dlouho stál bez používání.
A ješte kde seženu prední brdovej kotouč + airfilter nemusí bejt nový.
Dekuji
Stefan
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

Cagiva Freccia C9/88 Empty
PříspěvekPředmět: tšsnění pod kolečkem   Cagiva Freccia C9/88 Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 1:35 pm

tak pod kolečkem je gufero myslím ne ? nejsem si teď jistej .. ale běžně to teče .. a ten kotouč ? no tak ebay.de a nebo někde z nějaké bouračky ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cagiva Freccia C9/88 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cagiva Freccia C9/88   Cagiva Freccia C9/88 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cagiva Freccia C9/88
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» cagiva freccia 125
» Cagiva 125
» cagiva
» Cagiva 125

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Problémy-
Přejdi na: