Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kontrolka paliva

Goto down 
+2
Quik
STUDNA23
6 posters
AutorZpráva
STUDNA23




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 15. 06. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 12:33 pm

Zdarec draci...Když se mi rosvítí kontolka rezervi,kolik toho je ještě v nadrži...Znate to často mi svití :-D ale bojím se aby mi to fakt nedošlo,da se to nějak rozpoznat aby mi to nekde nechciplo... je jasny kdyz se rosviti tak si natankuj ze :-D
ale i tak me to zajima...pls odepiste mi na mail STUDNA23@seznam.cz -samozřejmě mám planeta jednadvapět. :-) diikec
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 1:47 am

lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 6:42 am

Quicku to by jsi mel vedet ne ja mam mito a kontrolku tam ani nemam mam kohout a vím ze na rezervo najedu jeste asi 50 km zhruba no nevím neskousel jsem to do dna abych nekde nezustal ale odhaduju to kolem 4 Litru ale fakt nevím mistr qvick vi vse lol!
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 3:04 pm

biiagi napsal:
Quicku to by jsi mel vedet ne ja mam mito a kontrolku tam ani nemam mam kohout a vím ze na rezervo najedu jeste asi 50 km zhruba no nevím neskousel jsem to do dna abych nekde nezustal ale odhaduju to kolem 4 Litru ale fakt nevím mistr qvick vi vse lol!
lol! lol! lol! lol! ( ta otázka mě pobavila, protože rezerva nevim kolik je ja tipuju spis cca 3 litry u raptááka )
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: dobrej dobrej   Kontrolka paliva Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 9:28 am

zajisté to nejsou 3 litry u mita ... je to jednoduché ... zjístit když pojedeš rosvítí se ti kontrolka tak okamžitě dojed k pumpě a doraz uplně plnou .. a hned se to dozvíš když sem měl uppplně práznou nádrž tak sen do mita natankoval 14,5 litrů ... tak uvidíš ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 7:40 am

hele vyzkoušim až budu ok ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 2:02 am

je to jednoduché a přes to prosté Very Happy
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 5:25 am

jn a jeste jednodussi je kouknout se do manualu Very Happy tam pisou ze kdyz zacne svitit kontorlka mas tam jeste 5 litru Wink
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:40 pm

Nejakej chytrej mladej lol!
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 4:14 am

Cool Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:14 am

biiagi napsal:
Nejakej chytrej mladej lol!
nejseš no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
vena11

vena11


Poeet p?íspivku : 8
Age : 33
Registration date : 06. 07. 08

Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:29 am

no zhruba u tech 4-5 litru se rozviti rezerva...... a na to dojedes jak kdy podle toho jak ji davas a jak ji vytacis vis???? Laughing cheers jocolor lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kontrolka paliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kontrolka paliva   Kontrolka paliva Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kontrolka paliva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Pokec atd. :: Pokec-
Přejdi na: