Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 pane motorkař :-(

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:28 pm

tak jak žiješ qviku ? co noha koukam sem na icq tě nevidím tak nevím co je stebou ?? napiš co je nového a řekni termín kdy by jsme se mohli s biagim stavit .. Very Happy zatím přeju hodně štěstííí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:22 am

heej diky borce Very Happy ja jsem doma uz vic jak 14 dni a biiagi uz za mnou byl ;-)
jinak noha srusta dobře :-)a stavit se můžete kdykoliv stačí říct ja jsem skoro furt doma Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 2:41 pm

Ahoj jsem rad ze jste se tu ukazali ale manasku mel by ses pochlubit Sad
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 8:08 am

co se ti stalo s nohou ?? si to nekde polozil ??
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:33 am

nn srazil se s autem jsem dostal smyk a vyneslo me to v ztacce a asi ve 30km jsem se oprel o auto no a auto stalo ale ja si zlomil steheni kost a na 2x kotnik vsechno na levy noze :-( takze cely prazdiny zhruba o berlich no :-( jo a manas to co se ti stalo je skoda :-(
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: hmm   pane motorkař :-( Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 11:16 am

jen co sem dopsal tenhle vzkaz tak sem se jel projet a dopadlo to mylím se no huzně mám zlomenou ruku a mito ? hmm z něj nezbylo vubec nic bojím se ale myslím že sou hnuté i vydle .. uvidíme .. nedostal sem přednost a bum .. netrefil sem to auto ale sjel sem ze silnice a projel sem do zahrady zbořil sem sloupek .. qviku .. už se asi nestavím :-( Sad
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 11:27 am

njn tak pak se sejdem oba :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 11:53 am

Kluci me to prijde jako kdybych byl na rade Nejrdi Ruza pak quck a nakonec manas ale ja nechci kuci Sad tak doufam ze taky tak nedopadnu kurna a jak teda manas budes chcit jeste nejakou masu? Ale s toho se dostanete to bude dobrý stava se no Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 10:01 am

hej lidi opatrne =(( jinak nejsi sam kdo bude lezet cely prazdiny .... ja du ted an operaci s kolenem mam pretrhany vazy v kolenu takze prej 2-3 mesice hojeni ... jako nic moc .. ale na motorce se to nestalo no ... ale motorka mi stejnak nejezdi takze to vyjde nastejno =D =(((
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 1:47 am

aspon ustrim za benzn no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 6:44 am

Qvicku radsi by jsi utracvel za bedo nez pajdal doma jak krypl Rolling Eyes Ale vsak zase utracet budes si nemysli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 3:07 pm

jj a už se tešim až ti natrhnu prdel Very Happy ne ale netěšim se až budu jezdit s kámošem jak ma taky raptora a budem muset furt čekat na sbrko :-(
lol! lol! lol! afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: ou tady toho toho přibylo   pane motorkař :-( Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 9:36 am

tak pánové ... biagi hele jak si se tu zminoval že by si měl být na řadě .. nee to není ttak .. jenže u mě je ten problém že sem neboural poprvé ... což není dobře .. ano říkam si budu jezdit pomalu a ejhle nedá mi to .. a prd rana a už to bylo .. zatačí tak málo .. jinak qviku toho kamoše tvého z raptorem znám .. chodí semnou na školu ... jj ale rozhodl sem se že až se uzdravíím což by mělo byt tak konec srpna tak zkusím dát mito dohromady a ještě se projet ... už seru na to pospíchání ... tak zatím a hodně štěstí a hodně km bez nehod !!!
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:03 pm

Fajn tetkon jsem byl na srazku a upa pohoda porad ziju hej cheers ne prdel budu jezdit teze opadrne panove ale stat se muze lecos!
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: ještě že tak ..   pane motorkař :-( Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 3:56 am

muže se stát cokoli třeba když ti neda mladá hezká slečna která má mokrý papíry přednost ... Sad to je pak špatny a možná to pude k soudu
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 6:29 am

Jojo presne tak ale o tom se nemluví takze pst Wink nic neprivolavat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 7:39 am

víš co já když jsem jezdil tak jsem si dával taky pozor na všechno jenže to je souhra náhod a je to naštěstí tohle byla moji první velká bouračka ;-) tak doufám že jich už moc nepřijde
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
Sponsored content





pane motorkař :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: pane motorkař :-(   pane motorkař :-( Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pane motorkař :-(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Pokec atd. :: Pokec-
Přejdi na: