Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Planet problém ...

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Honzuna




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 16. 04. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:53 pm

Zdarec chtěl bych se zeptat ...

Bohůžel se mi podařilo ořidřít mojí Cagivu Planet 125 ... přiznám se že v motorkách nejsem až tak technicky zdatný .. tudiž tudle diagnozu mi řekl kámoš co se v tom pohybuje ... vše tomu odpovída ...

Ale jde oto že když se to stalo tak oleje do benzinu jsem měl dost což se ovšem nedá říct o tom co mi ukázala měrka normalniho oleje ... opravdove minimum ... a proto se ptam na to co se mi mota hlavou ... pokud by slo o zadreni valce ... tak by to bylo zpusobene olejem do paliva ne klasickým... nebo je to možné ... ?

kamoši si myslej že klasickyho motorovyho oleje tam sice bylo malo ale ze to stim nemelo nic spolecneho ... a že se proste neco podelalo ve velci a tim padem doslo k pridreni ...

Je mozné ze by to nebyl valec ale neco jineho naprd neco s hrideli a tak ? Odvoz na opravu uz mam domluvený ale az pristi tyden takze mam cas nad tim bazirovat a odhadovat kolik me to bude stat a o co vlastně jde ...

Předem díky
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:56 am

Ja si myslim zestli jsi zadrel a mel jsi tam obycejny ojel do nejakyho fichtla treba M2T tak je jasny ze to zadres to chce hlavne plnou simtetyku jestli jsi tam mel nejakej shitet tak to ses docela borec no ale cenu si nedokazu odhadnout podle toho co se ti vsechno vysralo jestli budou delat vybrus a nikasil tak pocitej kolem 10.000 no plus minus par tisic nevim a jestli to odnesla i klika a vsechny tyhle hovadiny tak dej navic min 5.000 a tak si myslim ze to tim olejem byt urcite mohlo a nebo jestli uz ti nedosel nevim redis to sam nebo mas oil master ??? A jeste nevim o jake merce oleje mluvis nato ti odpovi dystak quik ale ja merku oleje nemam ja na to mam jenom kontrolku kdyz blika tak uz dochazi kdyz sviti tak uz skoro není tak jestli se chces na neco vic zeptat dystak pisni Wink
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:25 am

tak jako merka na olej je na tom panelu pod tachometrem a motor si urcite podella jestli si tam daval obic olej a chtel usetrit tak je to jasny ;-) nebo jestli si nepropalil pist ale to je blbost to kdyz se ti stane tka de celej motor uz jenom do pice Very Happy a cenu fakt odhadnout nedokazu ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 2:31 am

on myslel asi ze tam mel malo prevodovyho oleje Wink u toho merka e .. a ten na tovliv nemamax zesi oddelavas prevodovku ... teda spis spojku
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 4:40 am

jo to je taky pravda Very Happy ale to by neudelalo tohle Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
Honzuna




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 16. 04. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 3:47 am

Myslel jsem převodovej .. a samozřejme ze olej mam plnou sintetyku ...

Prave ze mi vrta hlavou ze jsem mel hodne malo prevodoveho ... a zadrel se valec ... je to takova divna spojitost ... Tak se ptam jestli je vubec mozny aby to bylo tim ... ja myslim ze ne...
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 4:28 am

tohle nepobírám jak se může zadřít válec když je málo převodovýho oleje blbost to by sis oddelal spojku a prevodovku ale aby si to zadrel je podle me blbost si ja myslim .... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:29 am

no hele spojitost tam muze bejt ve smyslu ze se ti dostaval prevodovej olej do motoru a spaloval si ho ... pak dosel a najednou si mel malo promazano ... ale to by byl spatne nastavenej oil master nebo nefunkcni ...... a hlavne problem s tim ze se ti dostava ten olej do motoru =) tam nema co delat .... bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Planet problém ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Planet problém ...   Planet problém ... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Planet problém ...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem
» Cagiva Planet

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Pokec atd. :: Pokec-
Přejdi na: