Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 elektrika

Goto down 
+5
manas
Kube
trikpa
biiagi
O´Neill
9 posters
AutorZpráva
O´Neill




Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 02. 03. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: elektrika   elektrika Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 12:37 pm

hojte borci...dneska se mi stal takový problém....jedu jedu trošku to supercity lechtám 8-9tis. pak v obci brzdím otáčky klesají na 6-7tis. po chvili spadly ručičika otáčkoměru prudce na nulu zhasnul motor a já sem zastavil......zkusil sem to nastartovat, startér fungoval, protáčelo se to, ale nechytalo se to....bude to asi neco v eletrice, nevim čim jiným by to mohlo byt, ale kontrolka neutrálu svítí....asi to bude nejaká prkotina, ale nemám páru co by to mohlo byt....
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 1:26 pm

Sam bych to rad vedel protoze uplne to same se stalo nasemu clenovui z clubu a to je vudce a rad bych mopohl oboum ale bohuzel nevím Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 3:49 am

je to stupidni rada ale koukli ste na svicku ?? Very Happy kdyby ti odesla svicka tak by se stalo presne tohle.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kube

Kube


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 05. 04. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: to se stalo aji me!!   elektrika Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 12:33 am

tak přesne tohle se stalo aji me!!! akorat ve 150!! musíš vyměnit nebo pretocit cívku!!! a zapalovani novy!! mel to aji kamos a az koupil novou civku a ridici jednotku tak potom mu to prestalo delat, a udelalo mu to ale 4 krat!!! me se to stalo po druhy uplne to stejny!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.motosrazmerin.ic.cz
O´Neill




Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 02. 03. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 5:48 am

tak diky za rady dot mně to pomohlo, dávám to do zkušenějších rukou do slušovic...asi to bude trochu pálka jenom CDI 3500kč....ale každopádně moc dík za rady
Návrat nahoru Goto down
manas

manas


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 01. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 12:26 pm

tak hele já abych pravdu řek tak si myslm že taky odešlo zapalování ale zkusil bych to že bych vyndal svíčku zacvak z5 do botky a opřel o hlavu a zatočil motorem (starterem) když nebude pait tak zdřejmě odešlo zapalko ale kdo ví tak přeju hodně štěstí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
vieri




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 03. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeThu May 29, 2008 10:01 am

ahoj mam cagivu mito 125ccm r.v.1991.......stalo se mi asi to samí motorka nedavá jiskru vymenil sem řidici jednotku a měl sem to i v servisu ale nic.. Jediný co mi poradily je mit u toho jednu funkčni motorku a skusit to.. Neni nekdo z okolí Ustí nad Orlici Lanškrouna jestli by mohl přijed...cestu zaplatim dik
Návrat nahoru Goto down
O´Neill




Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 02. 03. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeFri May 30, 2008 2:13 am

takže vyměnil sem civku (převinul) a jelo t, ale ted mně to pro změnu nedobýjí baterku...takže je možné že je altík v pr... musím to roztláčat...ale když nabyju bateru tak to jde v pohodě, ale jak to klesne napětí na 11,6 tak hotovo....prostě se nedobýjí baterka
Návrat nahoru Goto down
lukasenko




Poeet p?íspivku : 1
Age : 32
Registration date : 02. 11. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 6:45 am

zdravim, chtel bych se zeptat jestli pujde s cagivi TAMANACO 125na cagivu ELEFANT 125 civka (indokcní) diky moc za odpoved
Návrat nahoru Goto down
Miťas




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 12. 10. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:20 am

Byslím u jabloného nad Orlicí afro
Návrat nahoru Goto down
dzanek




Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 06. 10. 10

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeThu Feb 10, 2011 7:05 am

Zdar borci...vcera se mi stalo ze jsem jel 80 a najednou mne zacala skakat rucicka od otackomeru...tak po 1 km mne uplne spadla na nulu a prestaly jed svetla aji brinkry...newite cim by to mohlo byt<a pak mne i spadne vykon kdyz spadne ta rucicka ...
Návrat nahoru Goto down
dzanek




Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 06. 10. 10

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeThu Feb 10, 2011 7:15 am

Zdar borci. mam cigavu mito evo r. 94 ..vcera se mi stalo ze jsem jel 80 a najednou mne zacala skakat rucicka od otackomeru...tak po 1 km mne uplne spadla na nulu a prestaly jed svetla aji brinkry...newite cim by to mohlo byt<a pak mne i spadne vykon kdyz spadne ta rucicka ...[/quote]
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:43 am

Zajimave zacal bych premereni dobijeni nic me nenapada :-/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





elektrika Empty
PříspěvekPředmět: Re: elektrika   elektrika Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
elektrika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Problémy-
Přejdi na: