Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ukazatel teploty, zadření

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
3dM@X




Poeet p?íspivku : 12
Age : 32
Registration date : 19. 04. 09

Ukazatel teploty, zadření Empty
PříspěvekPředmět: Ukazatel teploty, zadření   Ukazatel teploty, zadření Icon_minitimeSat May 30, 2009 9:16 am

Zdravím, mám dva problémy, ten první je ukazatel teploty. Budík mi neukazuje, ale když na něj dám napájení na + a - a ještě zapojím s mínusem kontakt na teplotní čidlo, tak mi to ukáže tu maximální hodnotu (jak by teda mělo) tudíž budík funguje. Na teplotním čidle sem měřil odpor a při zahřátí mi klesal...nevíte jestli má na čidle ten odpor při zahřívání klesat nebo stoupat? Ten druhý problém je to že sem zadřel na ojnici, mám uplně roztavené to pouzdro ve kterém je ložisko na klikovku. Měl jsem tam (nevím jestli je to jen nebo jestli to stačí) 1l chladící kapaliny, termostat mi otevírá (ale nevím v kolika °C a jak moc, ale to by se myslím nezadřelo, hlavní že otevírá; pak mám na té malé lopatkové turbínce ulomenou jednu lopatku a na ozubeném kole co pohání ty lopatky chybí jeden zub. Takže nevím jak se to mohlo zadřít. Měl sem tu motorku druhej den od koupě a asi 6 hodin před zadřením sem s ní byl na dálnici cca 10 minut. Kdyby vás něco napadalo čím se to mohlo zadřít tak napište. Jinak po rozdělání tam byl jeden pístní kroužek zapečenej (pochybuju že by se zapekl po 200km při rychlosti 90km za hodinu a pak po 15 minutách ve 120km/h.)
Návrat nahoru Goto down
petrry1




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 16. 05. 09

Ukazatel teploty, zadření Empty
PříspěvekPředmět: Zadření   Ukazatel teploty, zadření Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 2:28 pm

Zdravím,hele ozvy se mě na icq 360503919
Návrat nahoru Goto down
 
Ukazatel teploty, zadření
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Problémy-
Přejdi na: