Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Koupě Mita

Goto down 
+2
trikpa
Lister
6 posters
AutorZpráva
Lister




Poeet p?íspivku : 1
Age : 32
Localisation : Vnorovy
Registration date : 06. 04. 09

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:59 am

čaute kluci chtěl bych si časem koupit Mito. Chtěl bych poprosit o trady na co si u Mita mám dát pozor a tak.... předem díky za odpověď
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:42 am

na vsechno Very Happy .. kolik ma najeto motor jestli to fpohode startuje atd atd ... nejlip vem nekoho sebou kdo tomu rozumi .. =)
Návrat nahoru Goto down
Hermetik




Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 08. 06. 09

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Koupě   Koupě Mita Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 4:24 am

čaute, jsem srdcař do 2T mám v plánu koupit přštím rokem mitečko evo tak kolem roku 2003-2004. Nejlevnější jsü ale v Polsku takže z toho mám strach celkem co vy na to?? Každý 2T jezdec točí aby jezdil a nejezdí aby točil ale Poláci jsou švindlíři,, Pokud máte nějaké zkušenosti s mitečkem z Polska tak dejte vědět díki...
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:41 am

Jediný co vím tak že Poláci jsou strašný prasata a vždycky na srazech to tam točej se studenym motorem a ty jejich motorky nic moc no.... ale tak nemusej to bejt všechny Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
Hermetik




Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 08. 06. 09

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 12:50 pm

Quik napsal:
Jediný co vím tak že Poláci jsou strašný prasata a vždycky na srazech to tam točej se studenym motorem a ty jejich motorky nic moc no.... ale tak nemusej to bejt všechny Wink
Jo jo přesně o to mi jde, vim jak na Brně to trestali tak mám strach celkem,, ale co bude za rok to se ještě uvidí...
Návrat nahoru Goto down
Nalepkos

Nalepkos


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 18. 05. 08

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 1:35 pm

a co přesně znamená časem? aby ještě Mita jezdili a nebyly z nich dávno udělaný ledničky... lol!
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:24 pm

Hlavne pozor dej nato bez k prave strane motorky a poslechni si jak to v ni cinka to cinka kazde mito v motoru ale vytoc ho tak do 5000 tis otacek a pokut zacne piskat nebo se ti bude zdat ze piska tak od toho ruce pryc nebo to poznas i kdyz bude stat na miste tim ze vytocis a kdyz padaji otacky tak bud to bude v klidu nebo bude vybrovat kdyz bude vybrovat nebo bude piskat tak te cekaji investice na kliku za loziska a jestli ne vic nato bacha Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koupě Mita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Mita   Koupě Mita Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Koupě Mita
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prodej mita ??
» tak to je mazec jak udelat z mita 250 ku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Pokec atd. :: Pokec-
Přejdi na: