Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 nechyta mi =/

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 6:47 am

cau.. mam mito a nechce mi chytnout motor ... jiskru to hazi smes tam jde a motor toci ... ale proste nechytne ...nevite v cem by mohl bejt problem ?? asi tak dva mesice zpatky sem mel motorku v servise a odtamtud sem odjel uplne bez problemu ... zaparkoval jsem a zkusil ji nastartovat az ted a nic ... diky moc ....
Návrat nahoru Goto down
Mikko




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 06. 04. 08

nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:33 am

zkus vyměnit svíčku.
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:49 am

no zkusdim ale jiskru mi to hazi ... =/
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 1:24 pm

Neser se stim dej tam sitic zapni kohout na benzin jestli ubec nejakej mas :-D no a probehni se zatim po ulici ale bez plynu zkus to! po zime me taky nechytla na starter Wink
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:45 am

ono to neni tim ze je to po zime .. a z kopce taky nic ... je to proste kdyz je rano chladno tak to nechytne .. az kdyz na to sviti nejakou dobu slunicko tak na poprve .. uz to je v servise tak sem zvedavej co vykoumaj ...
Návrat nahoru Goto down
pepan111




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 13. 04. 09

nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitimeSat May 30, 2009 7:34 am

hm me taky nejelo, svicka me davala jiskru (mel jsem tam zavodni NGK BR10EG myslim) a kamos me to vysvetlil ze kdyz ji prechlastas tu svicku, cela mokra apod, tak ta zavodni potom nefunguje tak jsem vymenil a uz jsem jezdil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nechyta mi =/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: nechyta mi =/   nechyta mi =/ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
nechyta mi =/
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Technika :: Problémy-
Přejdi na: