Cagiva Club®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 počet převodových stupňů 6 vs 7

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sallen8




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 22. 03. 09

počet  převodových stupňů 6 vs 7 Empty
PříspěvekPředmět: počet převodových stupňů 6 vs 7   počet  převodových stupňů 6 vs 7 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 3:38 pm

čau v hodně blízké době si budu pořizovat cagivu mito,
měl bych ale takový dotaz ohledně počtu převodových stupňů u mita, vím že Evo I má 7, což se mi zdá docela neobvyklé ale lákavé Smile, a Evo II má už jen 6 a tak by mě zajímalo jaká varianta je lepší, jde mi samozřejmě o sportovní požitek a radost z jízdy...může te mi někdo poradit... moc díky
Návrat nahoru Goto down
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

počet  převodových stupňů 6 vs 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   počet  převodových stupňů 6 vs 7 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 1:56 pm

hele ja mam 7 ... nijak mi to neprekazi ani o tom nevim .... pak sem jezdil na kamosovo rs a tam je 6 .. a ani sem nevedel ze tam je vic nebo min .. proste radis podle motoru ... a u mita jestli mit 6 nebo 7 ... vubec bych to neresil Wink
Návrat nahoru Goto down
biiagi

biiagi


Poeet p?íspivku : 157
Age : 32
Registration date : 04. 01. 08

počet  převodových stupňů 6 vs 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   počet  převodových stupňů 6 vs 7 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 5:23 am

Uz mam druhe mito a u obou jsem mel 7 kvaltu a myslim ze to bude stejny jako s 6 akorat u 6 budou delsi ale mezi tim nebude rozdil urcite bych nevybiral podle poctu kvaltu Wink
Návrat nahoru Goto down
Quik

Quik


Poeet p?íspivku : 123
Age : 32
Registration date : 11. 02. 08

počet  převodových stupňů 6 vs 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   počet  převodových stupňů 6 vs 7 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 7:52 am

Zdar ja mám Cagivu raptor a ta má 6 kvaltu a rozdíl si myslim že v tom není 7kvaltů se ti vyplatí jedině že uděláš kit Polliny na 160 kubickej cm jinak to neni rozdil si myslim...
Návrat nahoru Goto down
http://www.cagiva.mysteria.cz
trikpa

trikpa


Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 27. 01. 08

počet  převodových stupňů 6 vs 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   počet  převodových stupňů 6 vs 7 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:41 am

ani pri 160 to podle me nema smysl .. prevodove to nepotahne dal .. myslim si ze je to akorat vic rozkouskovany ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





počet  převodových stupňů 6 vs 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   počet  převodových stupňů 6 vs 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
počet převodových stupňů 6 vs 7
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Pokec atd. :: Pokec-
Přejdi na: